REPASOVÁNÍ A RENOVACE

Nejednoho motoristu trápí zažloutlé, matné či prasklé světlomety na jeho vozidle. Zhoršují celkový dojem auta, působí, jako že se o vůz jeho majitel nestará a v neposlední řadě také zhoršují bezpečnost provozu. Zažloutlé světlomety jsou také jedním z nejčastějších nedostatků při kontrolách STK.

Však co se dá dělat? Renovace světel v autorizovaném servisu může někdy stát i desetitisíce a rozleštění světel, ať už provedené “profesionálem” z nějaké garážovky, nebo vlastníma rukama, sice na prvních pár měsíců zlepší vzhled auta, ale narušením svrchní vrstvy plastového krytu světlometu se výrazně zrychlí degradace, a po půl roce jsou přední světla matnější a zažloutlejší než kdy předtím. Zdá se, že rozumné řešení tedy neexistuje. A nebo snad ano?

Výměna krytů

U nás v MJakeš.cz renovujeme světlomety výměnou plastového krytu. Výsledkem jsou nově vypadající světla se stejnou životností, jako originál,
a to za velmi příznivou cenu. Tento způsob opravy světel provádíme jako jedinýe-shop v České republice pro vozidla značky BMW, Audi, Volkswagen,
Mercedes-Benz a další. Nové kryty světel prodáváme již 7 let a jsou špičkové kvality, rovnající se originálnímu výrobku.

Poškozené kryty světel vyměňujeme na naší pobočce v Praze na Břevnově.
Vaše auto bude vypadat, jako kdyby včera opustilo brány montážní linky.
A to vše stihneme za pouhých 36 hodin

IMG_0002_edited.jpg

Výměna vadných dílů

Originální designový výrobek, díky jehož nezaměnitelnému tvaru a vysoké svítivosti bude Vaše BMW výjimečné.  Dopřejte Vašemu vozidlu atraktivní vzhled podle nejnovějších trendů. Výrobek je vyprojektován vždy na konkrétní vozidlo a na konkrétní provedení světlometů, tedy na Halogen, Xenon, Bi-Xenon, LED

Paraboly a Projektory

Jednou z příčin zhoršené kvality světlometů bývají vysvícené paraboly, tedy díl umístěný za světelnou čočkou, který se za určité časové období „vysvítí“, paraboly zčernají, tudíž mají velice špatnou odrazovou plochu. Důsledkem jsou špatné světelné podmínky za snížené viditelnosti.

V takovémto případě je nutné díl vyměnit. V rámci Našich služeb světlomet celý zkontrolujeme a vadné díly vyměníme.

V naší nabídce naleznete nejnovější generaci bi-xenonových projektorů pro většinu světlometů od výrobce AL / BOSCH s bi-xenonovými světlomety. 

Tyto projektory mají vysokou svítivost o něco užší světelný kužel, který poskytuje vyšší světelný výkon. Díky těmto vlastnostem poskytují dobrou viditelnost i na větší vzdálenosti.

Xenonové přestavbové sety

V rámci renovace Vašich světlometlů doporučujeme i vyměnit žárovky ve světlometech.

Každý chceme v noci při jízdě automobilem lépe vidět. Někdo volí žárovky s větší svítivostí, kterých je na trhu spousty a dnes už se vyrábí až 120% svitivosti navíc při zachování standartní vatáže.

Druhou možností jak si po tmě lépe posvítit na cestu je přestavba na xenonové vybojky,takzvané HID sady. Co je vlastně HID sada? HID je označení pro xenonové výbojky vycházející z anglického „High Intensity Discharge“, neboli výboj s vysokou intenzitou, což znamená že se nejedná o klasickou žárovku s vláknem, ale o výbojku plněnou xenonovým plynem. Tyto výbojky oproti halogenovým žarovkám zvyšují svítivost až o 70 procent.