BJ ICONIC GLOW

CZ_BJIG_sada_x5_iconic_glow_169-B.jpg

Osvícení ledvinek. LED diody budou umístěny mezi každými žebry nahoře a dole ve světelném usměrňovači, tak aby LED neoslňovali z čelního pohledu. 

Elektrické napájení bude připojeno na současnou elektroinstalaci. Možnost výběru z několika možných variant z důvodu zapnutí/vypnutí. Vypnutí/zapnutí pomocí současného knoflíku světel v interiéru. Ledvinky budou svítit pouze když budou svítit obrysová světla (svítící kroužky). Možnost vypnutí při otočení knoflíku na „potkávací světla“. Ledvinky se rozsvítí při odemknutí auta jakýmkoli způsobem (tj. klíčem, displejem, mobilem) a budou svíti za jízdy, stejně jako obrysová světla, tj. svítící kroužky (Iconic lights). Osvětlení ledvinek nebude za denního světla viditelné.

Úprava je možná do vašich stávajících ledvinek, nebo jsme schopni zajistit originální ledvinky, které pro úpravu použijeme.

Speciální servis:

Produkt nabízíme jako sadu pro vlastní úpravu nebo jako službu,k terou doplňujeme celkovou renovaci světlometů. Instalace a celkový repas světlometů nezabere více jak několik pracovních dní a v rámci toho Vám nabízíme i několik balíčků jak renovaci a modernizaci vašich světlometů přistupovat.

K produktu doporučujeme:

  • BJ Iconic Lights nebo BJ Angel Eyes

  • Profesionální instalaci od spol. MJakeš

 

Výhody naší služby:

 

  • kompletní servis – dovezete vozidlo a my se o vše postaráme

  • po dobu opravy Vám půjčíme náhradní vozidlo (Škoda Fabia, Octavia)

  • záruka na provedenou prác

Nabízíme Vám 3 balíčky:

 1.Balíček: BJ Iconic Lights

 2.Balíček: BJ Iconic Lights + Kryty světlometů

 3.Balíček: BJ Iconic Lights + Kryty světlometů + Profesionální Renovace
 4.Balíček: BJ Iconic Lights + Kryty světlometů + Profesionální Renovace + Zapůjčení náhradního vozu značky Škoda Fabia r.v. 2018
                     po dobu renovace